O nas

Serwis Iwomar to Serwis dla wymagających…
IWOMAR to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, została założona w 1999 r przez obecnego do dziś właściciela Marka Godlewskiego, absolwenta wrocławskich szkół i uczelni wydziału mechanicznego. Od początku działalności firma zajmowała się sprzedażą i importem opon, felg oraz części motoryzacyjnych, a także profesjonalnym serwisem samochodowym.
Przez ponad 20 lat działalności w branży samochodowej zdobyliśmy niezbędne umiejętności i doświadczenie, co pozwala nam nazywać się profesjonalistami. Dzięki specjalistycznym szkoleniom cały czas podnosimy poziom wiedzy i umiejętności naszego zespołu, co bezpośrednio przekłada się na najwyższy poziom wykonywanych przez nas usług, który jest nieosiągalny dla większości serwisów w naszej branży. Doceniło nas już wielu najbardziej wymagających klientów. Dziewiąty rok z rzędu otrzymaliśmy najwyższe wyróżnienie w branży jakim jest certyfikat jakości od firmy Michelin ***, której jesteśmy także autoryzowanym dealerem.
Na przestrzeni lat nasz serwis stale się udoskonalał, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie do wyważania kół firmy Hunter Engineering, osprzęcie Haweka i Hofmann, a także innych urządzeniach i narzędziach specjalistycznych takich jak Hunter, Sice, Rotary, Karcher Professional, Facom, Stahlwille, Ateq, Texa, Launch, i inne.
Sprzedajemy opony- felgi, oraz części motoryzacyjne większości producentów dostępnych na rynku.
Specjalizujemy się w profesjonalnym serwisie opon, oraz serwisie samochodowym.
Zajmujemy się profesjonalną obsługą flot samochodowych, a także klientów indywidualnych.

Zapraszamy do współpracy.

Lokalizacja

ul. Wrocławska 13 B
55 – 095 Długołęka

Godziny Pracy

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 16:00